Notiek ielāde...
31
07
2017

METODE, KAS NEPIEVIĻ. PALĪDZIET ORGANISMAM SADEDZINĀT TAUKUS.

Autors: Vikafitclub 0

Aizmirstiet par badošanos un striktiem noteikumiem, kļūstiet slaidi, enerģiski un priecīgi!

Šī nav kārtējā diētas grāmata, “Ķermeņa transformācija ONLINE” ir grāmata par veselīgu un ekoloģisku dzīvesveidu, kas maina attieksmi pret savu ķermeni, uzturu un apkārtējo vidi. Tur Jūs atradīsiet ātri pagatavojamas, uzturvielām bagātas receptes, vienkāršu un efektīvu vingrojumu plānu, kas aizņems tikai dažas minūtes dienā, kā arī gudrības, kas ļaus iegūt slaidu, stingru figūru.

Esmu saņēmusi neskaitāmas vēstules, e-pastus un zvanus ar praktiskiem jautājumiem „Cik daudz es drīkstu ēst?”, „Kādēļ manai draudzenei izdodas notievēt, bet man ne?” vai arī „Kādas ir alternatīvas brokastu ēdieniem?”. Daudzi ir ierosinājuši padarīt Ķermeņa transformācija 90 dienās metodi vieglāk izmantojamu ar papildinātiem aprakstiem ar ieteicamo ēdienkarti, produktu sadērībām un receptēm, kā veidot iepirkumu sarakstu, kādus vingrojumus veikt.

Elektronisku grāmatu var iegādāties jebkurš, lai kādā valstī un pilsētā Tu atrastos!

 

Šos priekšlikumus esmu ņēmusi vērā, rakstot praktisku rokasgrāmatu tiem, kas ir ieinteresēti Ķermeņa transformācija 90 dienās metodē neatkarīgi no tā, ko tā piedāvā: notievēt, justies enerģiskam, nostiprināt muskuļu reljefu, atbrīvoties no celulīta vai arī gluži vienkārši dzīvot  veselīgu dzīvesveidu. Šajā rokasgrāmatā nav sarežģītu jēdzienu un aprakstu, es esmu centusies pēc iespējas vienkāršāk izskaidrot metodes pamatus un sniegt vienkāršus ieteikumus, kā mainīt savus ēšanas paradumus.

Mēs sāksim ar konkrētiem padomiem, kā vieglāk un ātrāk panākamas pirmās izmaiņas.

  • Rokasgrāmatā atradīsiet ēdienkartes paraugus 4 nedēļām ar ieteicamajiem ēdieniem katrai dienai.
  • Uzzināsiet, kādas labas izmaiņas metode izraisa organismā, kā norisinās tauku sadedzināšana un kādas ir atšķirības starp olbaltumvielām, ogļhidrātiem un taukiem.
  • Slēgtajā Facebook grupā Jūs atradīsiet linkus ar video ar vienkāršiem un efektīviem vingrojumiem, ko varat izpildīt mājās.

ĶERMEŅA TRANSFORMĀCIJA nav tikai veids, kā ātri un bez sarežģījumiem samazināt ķermeņa svaru – tā satur ieteikumus, kā izvēlēties pārtiku, lai sabalansētu enerģijas kāpumus un kritumus dienas gaitā, kā izvairīties no koncentrācijas spēju mazināšanās, rīta pusē un noguruma pēcpusdienā.

  • Šī programma palīdzēs apzināties savas patiesas spējas, sasniegsiet labākus treniņu rezultātus un svara samazināšanās ir šīs metodes patīkams efekts.
  • Izmantojot rekomendācijas, Jūs ēdīsiet pietiekami, nevajadzēs skaitīt kalorijas un izslēgt taukus no uztura, bet gan apgūt prasmi izvēlēties produktus, kas satur daudz olbaltumvielu, nepiesātināto tauku un ogļhidrātu ar zemu GI, tai pašā laikā neaizmirstot par fizisko slodzi.

Un visbeidzot lai ne tikai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem, bet arī saglabātu vēlamo svaru nemainīgu, ir svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti ar to, ko ēdat, un neizjustu sirdsapziņas pārmetumus, ja kādreiz uzrodas kārdinājums un Jūs neievērojat kādu no ieteikumiem.

Pat ja Jūs alkstat ātrāk ieraudzīt rezultātus, ir svarīgi atrast ēdienkarti, ko Jūs varētu ievērot visu mūžu

http://www.fitclub.lv/membership-join

 

Autors: Vikafitclub

Komentāri
0

Rakstīt komentāru